Get Adobe Flash player

Menu Główne

POSNET

Bingo XL 


Klasyka gatunku Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na ...cena netto:

1399 zł

POSNET

Neo EJ Plus 


Kasa Posnet Neo EJ to wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest do pracy ...
cena netto:

1999 zł

POSNET 

 Neo EJ Standard


Kasa Posnet Neo EJ to wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu...cena netto:

1799 zł

SHARP

 ER-A277PS 


Kasa fiskalna SHARP idealnie sprawdzająca się w placówkach handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu....cena netto:

1599 złSHARP 

ER-A285P 


Najnowsza kasa fiskalna SHARP z elektronicznym zapisem kopii wydruków, przeznaczona do placówek handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu...cena netto:

1699 zł

SHARP

A285P CZARNY 


Najnowsza kasa fiskalna SHARP z elektronicznym zapisem kopii wydruków, przeznaczona do placówek handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu....cena netto:

1699 zł

ELZAB 

Alfa Max 


Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej...cena netto:

1690 zł

ELZAB

 Alfa Max E 


Kasa ELZAB Alfa Max E to nowa linia wzornicza kas fiskalnych ELZAB oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory... cena netto:

2090 zł


 ELZAB 

Jota E / LAN


Obudowa kasy przyciąga uwagę nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na niebiesko lub biało, czteroliniowym wyświetlaczem....cena netto:

1550 zł


 ELZAB

 Jota E 


Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB. Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla...cena netto:

1450 zł