Get Adobe Flash player

Menu Główne

POSNET 

Mobile HS EJ  
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni....
cena netto:

1299 zł


POSNET 

Mobile EU


Przenośna i wytrzymała Kasa fiskalna Posnet Mobile EU jest doskonale przystosowana do pracy przenośnej, nawet w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. ...
cena netto:

999 zł


POSNET 

Bingo HS EJ


Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. 
cena netto:

1299 zł

POSNET 

 Bingo HS EU


Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. 


  


cena netto:

1099 zł

SHARP

EURO-500T


Euro-500T należy do rodziny przenośnych kas fiskalnych. Ze względu na swoją kompaktową budowę, a także niewielką wagę, urządzenie jest ...cena netto:

999 zł

SHARP

EURO-500T CZARNA


Euro-500T należy do rodziny przenośnych kas fiskalnych. Ze względu na swoją kompaktową budowę, a także niewielką wagę, urządzenie jest ...
cena netto:

999 zł

SHARP

EURO-50TE Mini 


Kasa wykonana jest według najnowszych technologii i aktualnych trendów projektanckich, dzięki czemu jest ergonomiczna, poręczna oraz...cena netto:

999 zł

SHARP

 ER-A237P


Kasa fiskalna SHARP o sprawdzonej i solidnej konstrukcji z bardzo trwałą klawiaturą, przeznaczona do punktów o małym i średnim natężeniu ruchu...cena netto:

1349 złELZAB

 K10 czarny/pomar


Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych...cena netto:

1299 zł

ELZAB 

Jota 


ELZAB Jota to mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych...cena netto:

1390 złELZAB 

Mini E 


ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych...cena netto:

1290 zł

ELZAB 

Mini 


ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży...cena netto:

999 zł

ELZAB 

Mini 


ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży ...cena netto:

999 zł

INNOVA 

Taxi-2


Taksometr i kasa fiskalna w jednym. Od wielu lat dostępny na rynku Polskim i nadal jest najmniejszym i najpopularniejszym urządzeniem specjalistycznym dla taksówkarzy...
BRAK DOSTĘPNYCH

 URZĄDZEŃ!